KALİTE

      Ömür Erdem Teleferik A.Ş. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir ve tüm gerekliliklerini yerine getirmektedir. Kuruluşumuz ve Tedarikçilerimiz ISO 3834-2 ve EN 729-2 Kaynaklı İmalat yeterlilik belgesine sahip firmamızda kaynakçılarımız En 287-1 uygun olarak sertifikalandırılmıştır. Kaynak prosedürleri ve talimatları ( WPQR, WPS, PQR ) EN ISO 15614-1’e uygun olarak hazırlanmıştır ve tüm proseslerde uygulanmaktadır.

     Üretimimizin verdiği gurur Kalite Güvence'ye verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır.Bu sebeple bünyemizde ve tedarik kuruluşlarımızda tahribatsız muayene belgesine sahip personeller çalışmaktadır. PT LV II , RT LV II , UT LV I ve MT tahribatsız muayeneler Ömür Erdem Teleferik imalat süreçlerinde kalite planına göre uygulanmaktadır.

     Dünyada birkaç teleferik üreticilerinden biri olan Ömür Erdem Avrupa Birliği Komisyonu 2000/9/at - 2000/9/ec i̇nsan taşımak üzere tasarımlanan kablolu taşıma tesisatı yönetmeliğine göre uygun üretim yapmaktadır. Tüm tesisler bu yönetmelik ve ürünlerin CE normlarına uygunluğu Onaylanmış Kuruluş ( Notified Body ) tarafından onaylanmaktadır ve belgelendirilmektedir.

     Ömür Erdem A.Ş. üretmiş olduğu ürünlerin kalitesinden taviz vermeden yurt içi ve yurt dışında sektöründe lider kuruluş olmayı hedeflemektedir.